Flagi reklamowe

Reklamatic działa na rynku reklamowym od 2009 roku. W tym czasie zdołaliśmy wprowadzić na rynek szeroki asortyment począwszy od flag i chorągiewek po kalendarze, banery i wiele innych materiałów która każda firma posiadać powinna. Przy obecnym nasyceniu rynku każdy prowadzący własną działalność gospodarczą powinien pomyśleć o tym aby odpowiednio wyeksponować własny interes i aby potencjalni klienci mogli odnaleźć nas w gąszczu innych ofert. Wspieramy również procesy rozwojowe i marketingowe w firmach, proponując ciekawe rozwiązania i akcje promocyjne mające na celu dostrzeżenie oferty i szersze jej przedstawinienie w dużych miastach. Jako drukarnia flag zapewniamy iż to właśnie nasz asortyment to najwyższej jakości drukowane flagi wykonane na trwałym, odpornym na potencjalne warunki atmosferyczne materiale.

Już dziś serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. W zakładce galeria znajduje się wiele zdjęć z realizacji. Nasi klienci to tylko zadowoleni klienci którzy sami do nas wracają wiedząc, iż tylko bezproblemowa obsług masztów flagowych i całoroczny ich serwis jest gwarancją spokoju i odpowiedniej prezentacji dla innych.

www.drukflag.pl

Jako firma traktująca druk flag na poważnie, używamy tylko specjalistycznego sprzętu do ich produkcji oraz zawieszenia a także doświadczonych i wykwalifikowanych w tym kierunku pracowników którzy są gwarancją, iż otrzymają Państwo profesjonalną obsługę jak i późniejszy montaż masztu flagowego czy flagi. Nasi graficy pomogą Państwu w opracowaniu projektu na flagę, w tym celu udostępniliśmy nasz serwer ftp dla plików które mogą Państwo wrzucić abyśmy mogli je bezproblemowo pobrać. Jest to o tyle korzystne że często pliki zawierające materiały graficzne są bardzo duże co uniemożliwia bądź utrudnia ich skuteczne przesłanie przez zwykłą pocztę elektroniczną. Każdy produkt jest odpowiednio wykończony i zabezpieczony aby uskutecznić jego wytrzymałość na ekstrema pogodowe.
flagi wrocław

Druk flag

Co wyróżnia nas od innych firm na rynku zajmujących się tematyką flag? To że ciągle podchodzimy do każdej nowej realizacji jakby były to najważniejsze projekty. To iż oferujemy naszym klientom 24 godzinny ich serwis oraz fachowe doradztwo w przypadku braku pewności o to co chcemy uzyskać. W przypadku jeżeli będą mieli Państwo pytania, koniecznie skontaktujcie się z nami. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Państwa pytania, jak i wyjaśnić zagwozdki techniczne mogące towarzyszyć każdej realizacji.
Podczas realizacji stawiamy na to aby nasz klient był zadowolony ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, iż tylko tym sposobem możemy liczyć na kolejne zlecenia oraz dalsze polecenia co jest najlepszym nośnikiem reklamy (oprócz naszych flag oczywiście ;)). Drukowanie cyfrowe staje się coraz powszechniejsze, jest to jedna z najlepszych zarówno pod względem wyglądu jak i cenowym metoda nadruku na flagach. www.flagi-reklamatic.pl


Kim jesteśmy? Firmą która rozumie że gwarancją sukcesu jest 100% udana realizacja oraz flagi które przyciągną spojrzenia każdej osoby przechodzącej czy przejeżdzającej nieopodal. Codziennie udawadniamy że tylko specjalistyczne podejście do tematu, nowoczesne maszyny i kadra która wie co robi to zadowolony później klient. Wiele lat doświadczeń w dziedzinie wydruku flag sprawia że nasze produkty powiewają już we wszystkich największych miastach nie tylko Polski ale również Europy. Jeżeli jeszcze nie skorzystaliście z oferty na tego typu reklamę - koniecznie zajrzyjcie na ofertę prezentowaną na stronie www poniżej:
http://flagi-producent.pl