Monitoring pojazdów w firmie

Logo firmy ASNET Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście się na właściwy monitoring pojazdów w firmie, z pewnością potrzeba Wam systemu prostego w obsłudze ale przy tym oferującego szerokie możliwości monitoringu. Firma Asnet Monitoring to specjaliści we wdrażania takich technologii od niemal 20 lat. Firma ta monitoruje zarówno obiekty stałe jak i mobilne. Zamawiąjąc usług w ASNET mają Państwo pewność iż cały proces przebiegnie szybko a wdrożone rozwiązanie pozwoli ograniczyć koszty w firmie o lepiej zadbać o bezpieczeństwo własne i swojego dobytku.
Dlaczego właśnie system monitoringu? Redukcja kosztów poprzez śledzenie pojazdów służbowych. Nasze urządzenia pozwalają zachować dokłądne położenie na każdej trasie pojazdu. Powoduje to zmniejszenie kosztów paliwa, godzin nadliczbowych, oraz zużycie na swoich pojazdach przez złą jazdę kierowców. Czy kiedykolwiek padłeś ofiarą kradzieży pojazdu lub elementu wyposażenia? Nasz system śledzenia pomoże odzyskać Twoją własność w rekordowym czasie i pozwoli Ci spać spokojnie.
GPS to skrót Global Positioning Satellite. W skrócie, istnieją dwa składniki potrzebne do śledzenia satelitów GPS: i . Odbiornik GPS lub urządzenie lokacyjne znajduje się 27 satelitów GPS na orbicie Ziemi. Każdy satelita waży około 3000 do 4000 funtów i ma ponad 12.000 mil stąd! Urządzenie sterujące przesyła sygnał do niektórych z tych satelitów, a następnie oblicza się odległości od każdego z nich. Metoda ta nazywana jest triangulacji i może wskazać dokładną lokalizację na Ziemi z niezwykłą dokładnością.
https://www.systemylokalizacyjne.pl/

Dlaczego warto wybrać monitoring gps do swojego pojazdu

Technologia śledzenia floty GPS jest podstawą skutecznego zarządzania flotą. Jest to wnikliwe, skutecznym sposobem dla właścicieli flot i menedżerów, aby monitorować swoje samochody, ciężarówki lub pojazdów i obsługiwać kierowców floty. Konkluzja, klienci, pracownicy i pojazdy flotowe przedsiębiorstwa można korzystać ze wszystkich oprogramowanie śledzące GPS; niższe koszty, lepsze czasy dostaw, odpowiedzialność kierowcy i alarmy konserwacji to tylko kilka zalet śledzenia GPS . Nasze oprogramowanie do zarządzania flotą pozwala przeglądać swoje jednostki na żywo, na ekranie w dowolnym momencie. Nakładki historyczne trasy pokazują dokładnie, gdzie flota przemieszcza, a wykorzystując oznaczenie prędkości opatentowany kolorami, możemy pokazać, dokładnie tam, gdzie pojazd podróżował i szybkość to pojechaliśmy. Z atti w systemach monitorowania pojazdów we flocie firmowej, znajdziesz lepszego sposobu prowadzenia zarządzanie flotą i poprawić wiele aspektów swojej działalności. www.systemy-lokalizacyjne.pl